
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 8 |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 0 Hz to 3 GHz |
| Interface | |
| Operating Supply Voltage | 3 V to 7 V |
| Max Supply Voltage | 7 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Operating Supply Current | |
| Gain | |
| Supply Voltage | 3 V to 7 V |
| Isolation | 38 dB |
| Frequency Range | 0 Hz to 3 GHz |
| RF Type | General Purpose |
| Circuit Type | SPDT |
| Insertion Loss (dB) | 0.5 dB |
Stock: 55
Distributors
pcbx
Unit Price$7.46381
Ext.Price$7.46381
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.46381 | $7.46381 |
| 10 | $6.48624 | $64.86240 |
| 25 | $5.93619 | $148.40475 |
| 50 | $5.43279 | $271.63950 |
| 100 | $4.97212 | $497.21200 |
